Search

E-Ticaret Yetenek Avcılığı


Ancak, mesele e-ticaret olduğunda bu kesinlikle en önemli adımdır. Eğer bir e-ticaret şirketiniz varsa bu zamana kadar şunu fark etmiş olabilirsiniz, e-ticaret işe alımları kesinlikle “zayıf yüreklilere” göre değildir!

Şüphesiz ki e-ticaret sınırsız potansiyele sahip, yükselen bir endüstri. Ancak bu piyasada en iyi yetenekler için çok ciddi bir rekabet var. E-ticaret alanı, pazarlama, veri analizi, yazılım mühendisliği, KD (Kullanıcı Deneyimi) / KA (Kullanıcı Arayüzü) gibi birçok farklı konuda deneyim ister. Buna ek olarak, yatırım baskısı, işletme optimizasyonu, birleşmeler, konsolidasyonlar vb. bu sektördeki işe alım senaryolarında çok etkili olur. Başarılı e-ticaret şirketlerinin atılım yapması gereken bir alan da kazançlarını e-ticaret yardımıyla maksimuma çekmek olmalıdır. Uluslararası açılım bu şirketlere önemli bir cephanelik sağlar ve devamlı gelişimi garantiler. Küresel e-ticarete atılım ile bu şirketler satın alım dikkatini arttırır, giderleri optimize eder, riskleri azaltır ve marka güvenilirliğiyle bilinirliğini güçlendirebilir.

Uluslararası açılım “çantada keklik” midir?

Kesinlikle hayır! Uluslararası açılım ilk anda göründüğü kadar basit değildir. E-ticaret şirketleri yurt dışına ürünlerini satarken birçok zorlukla karşı karşıya kalır. Başka ülkelerdeki alıcıların kendine has öncelikleri ve değerleri olabilir ve bu onların satın alım kararlarını etkiler. Bir ülkede popüler olan bir ürün başka bir ülkede hiç satmıyor olabilir. Bunun yanında, iletişim kurabilmek uluslararası pazarda bir diğer bariyerdir. İngilizce çoğu ülkede tercih edlien dil değildir ve oradaki potansiyel müşteriler daha ziyade kendi dillerinde dizayn edilmiş e-ticaret platformlarını kullanmayı tercih ederler. İşe alım olsun, küresel e-ticaret olsun veya uluslararası açılım olsun, bu doğal zorlukları atlatmak için verimli bir strateji geliştirmeniz gereklidir. Sadece bu şekilde müşterilerinizin tüm süreç boyunca zengin bir deneyimleri olmasının sağlayabilirsiniz. İşte tam bu noktada biz devreye giriyoruz!

Biz Yesawork olarak bir işe alım, iş danışmanlığı ve eğitim şirketiyiz. Bizim asıl amacımız şu anda özellikle e-ticaret ve satış & pazarlama konularında işe alım sağlamak. Biz de yakın bir süreçte küreselleşmeyi planlıyoruz ve diğer işletmelere küresel e-ticaret ve uluslararası ticaret konularında yeni yetenekler kazandırmayı hedefliyoruz.

Bizim yılların getirdiği bir eğitim verme ve e-öğrenme tecrübemiz var. Biz alanında uzmanlaşmış danışmanlar ve endüstri liderleri ile işbirliği sağlayarak e-ticaret, uluslararası ticaret, küresel e-ticaret, liderlik ve satış & pazarlama eğitimleri ile bilgilerini kaliteli bir şekilde aktarmalarını sağladık. Biz aynı zamanda yerel e-ticaret, uluslararası açılım ve satış & pazarlama konularında danışmanlık hizmetleri de veriyoruz. Müşterilerimizin oldukça karlı ve hatasız e-ticaret mağazaları oluşturmalarına yardım ederek kendimize saygın bir isim kazandırdık. Kese yakmayan çözümlerimiz müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına göre şekillenir. Bu derin deneyimlerimizi size sunarak hedef kitlenize zengin bir deneyim sunmanıza yardım etmeyi çok isteriz.


4 views0 comments
  • LinkedIn
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Yesawork.com, Yesa Danışmanlık Eğitim ve Ticaret A.Ş.'ye ait bir sitedir. Yesa Danışmanlık Eğitim ve Ticaret A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, iş arayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 13.08.2020 tarihli, 1178 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.. İstanbul Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 İstanbul Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Başakşehir Hizmet Merkezi : 0212 407 07 98 

Yesa Danismanlik Egitim ve Ticaret A.S. is the Recruitment office with license number 1178 dated 13/08/2020 under the supervision of İşkur. Turkey Business Council No. 4904 in accordance with the law, is prohibited fees from job seekers.  Yesa Danışmanlık Ticaret A.Ş.  Tasocagi Yolu Cad. 19/1 A Gunesli, Bagcilar-İstanbul, Gunesli VD 9500770833

©2020 by Yesa. All rights reserved.